Nowe zasady funkcjonowania Listy Chorych i Listy WsparciaOd 1 grudnia 2013 Nowe zasady funkcjonowania Listy, a właściwie dwóch List:

  • Na Listę Chorych wpisujemy osoby chore i cierpiące. Robimy to mailowo, na okres 3 miesięcy; w razie potrzeby odnawiamy wpis. Lista funkcjonuje trochę jak "oiom", szpitalny oddział intensywnej opieki. Jest czytana w niedzielę, zawsze podczas serwisu, czyli tak jak dotychczas.

 

  • Na Listę Wsparcia wpisujemy bliskie nam osoby, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej, bytowej lub zdrowotnej, a które chcemy wesprzeć naszą pamięcią, medytacją, modlitwą, troską. Imiona wpisujemy mailowo. Lista jest odnawiana także co 3 miesiące (zaczęliśmy 1 grudnia 2013, następnie od 1 marca do 1 czerwca 2014, itd, o czym przypomnimy w stosownym czasie.) Ta Lista jest odczytywana raz w miesiącu podczas sesshin.


Adres do wpisów na Listy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.